V torek, 24. 9. 2024 bodo učenci 6. in 7. razreda opravili športni dan: Orientacija, kolesarjenje, rolanje:

• 6. razred:

-ob 8.15 prihod na šolsko asfaltno igrišče, kjer dobijo navodila za urbane športe (rolanje/rolkanje/slack line) ali kolesarjenje. Za urbane športe je obvezna čelada in priporočeni ščitniki.
Ob 9:45 opravijo malico in se ob 10:00 odpravijo proti Fazaneriji, kjer bodo opravili še orientacijski tek.
Za orientacijski tek je obvezna tekaška oprema (športni copati, trenirka, kratke hlače in majica.)

UČENCI Z OPRAVIČILI SE OGLASIJO PRI UČITELJU ŠPO, DA DOBIJO NAVODILA ZA POMOČ PRI IZVEDBI ŠD ALI DRUGO NALOGO.

UČENCI, KI NE BODO IMELI PRIMERNE OPREME OZ. IZPRAVNEGA KOLESA BODO DOBILI ZAPOSLITVE NA ŠOLSKEM IGRIŠČU.

Kosilo v šolski jedilnici prevzamejo ob 12.15

Učenci imajo s sabo lasten bidon z vodo.

NIP in IP ta dan za 6. in 7. razred odpadejo.

• 7. razred:

– ob 8.15 prihod pred vhod v šolo, sledi pohod v Fazanerijo, kjer dobijo navodila za ogrevanje in izvedbo orientacijskega teka.
Po končanem orientacijskem teku sledi odhod v šolo in malica. Po malici ob 10.15 začnejo s kolesarjenjem. Učenci kolesarijo po vnaprej določeni poti. Imeti morajo svojo opremo: izpravno kolo in čelado
– v jedilnici šole prevzamejo kosilo ob 12.25
-učenci imajo s sabo lasten bidon z vodo.