Pred nami so zimske počitnice, ki bodo trajale od ponedeljka 26. februarja do petka, 1. marca. Naj bo to med drugim čas za počitek, za zabavo in druženje z družino ter prijatelji. Zato jih učenci preživite aktivno, ustvarjalno, družabno.

Preden se poslovimo, še nekaj informacij o dogajanju v šoli, ko se ponovno snidemo:
V ponedeljek 4. marca pričnemo s tednom 2, ko so razredne ure. 7. razredi ta dan odhajajo v šolo v naravi in se vračajo v petek, 8. marca.
V ponedeljek, 4. marca bodo učenci 8. in 9. razreda opravili 2 uri tehniškega dne na temo: Zakaj neki bi moral kaj novega zvedeti o internetu, saj že vse obvladam… “. (Pre?)velik del naših življenj tako ali drugače preživimo “online”, zato se nam zdi, da Internet dobro poznamo. Žal pa to običajno ne drži in pogosto se v težavah znajdejo ravno tisti, ki so najbolj prepričani v svoje poznavanje “online” sveta.  Splača se zvedeti nekaj več o tem svetu.

8. razred:
Malica od 8.40 do 9.00 v P1 ali P2.
Od 9.00 do 10.30 – predavanje v KNJ. Z učenci so učitelji, ki bi to uro imeli pouk v razredu.
Od 10.30 do 10.50 – rekreativni odmor na igrišču šole.
Od 11.00 naprej – pouk po urniku.

9. razred:
Od 11.00 do 12.30 – predavanje v KNJ. Z učenci so učitelji, ki bi to uro imeli pouk v razredu.
Po predavanju sledi kosilo, nato pa odhod domov oziroma dejavnosti v šoli, če jih učenci še imajo.

Predavanje z delavnico vodi Maja Vreča, zaposlena na Arnesu in sodelavka projekta Safe.si.

V sredo, 6. marca, nekatere učence čaka šolsko tekmovanje iz vesele šole.

V petek, 8. marca pa bodo učenci 8. in 9. razreda opravili športni dan – pohod:

8. a in 8. b razred ter učenci 7. razreda, ki niso v šoli v naravi: pohod na Bukovnico:

– prihod v šolo ob 8.00
– šolska malica se vzame s sabo
– odhod avtobusa v Dobrovnik ob 8.15
– ura prihoda domov ob 12.30
– učenci opravijo kosilo in se odpravijo domov.
Predure, izbirni predmeti odpadejo.
Učenci so naj primerno obuti in oblečeni.

9. a, 9. b in 9. c razred: pohod na Arehu:

– prihod v šolo ob 7.15
– šolska malica se vzame s sabo
– odhod avtobusa na Belvi Pohorje ob 7.30
– ura prihoda domov ob 13.30
– učenci opravijo kosilo in se odpravijo domov.

Predure, izbirni predmeti odpadejo. Učenci so naj primerno obuti in oblečeni.

Učenci:

karkoli boste počeli v zimskih počitnicah, ne pozabite: varnost je na prvem mestu, sicer pa uživajte v prostem času in si ustvarite lepe spomine.

Zaposleni na šoli vam želimo prijetne, predvsem pa vesele zimske počitnice.