1. septembra 2023 smo ponovno odprli vrata naše šole za vse naše učence. Pred glavnim vhodom v šolo smo jih pričakali z glasbo in nagovorom ravnateljice. Potem so se z razredniki odpravili v garderobe in učilnice. Sprejem za prvošolce je na podružnični šoli potekal ob 9.00, na centralni šoli pa ob 9.30. Nagovoril jih je župan MO Murska Sobota, ravnateljica, kulturni program pa so pripravili učenci 3. razreda.Na Podružnični šoli v Krogu s o sprejeli in spoznali prvošolce. Po uvodnem pozdravu na šolskem dvorišču so si učenci skupaj s starši ogledali svojo učilnico. Tam so jih s pesmijo pričakali učenci tretjega razreda. Prvi šolski dan je hitro minil. Več utrinkov si lahko ogledate na fotografijah.