Obveščamo vas, da smo se za naslednje šolsko leto 2022/2023 odločili, da vaše prijave otroka v podaljšano bivanje in jutranje varstvo oddate preko spleta, in sicer bo vnos možen od 27. 5. 2022 do 11. 6. 2022. Po tem datumu vnos podatkov v otrokovo e-prijavnico več ne bo mogoč.

Navodila za spletno prijavo

Z uporabniškim imenom in geslom, ki ste ga prejeli, se prijavite na portal Lo.Polis (www.lopolis.si).

Glede na razred, ki ga bo vaš otrok obiskoval v naslednjem šolskem letu, imate možnost prijave na podaljšano bivanje (1. – 5. razred) in jutranje varstvo (1. – 3. razred), Za vsako posebej izpolnite prihode (jutranje varstvo) in odhode (podaljšano bivanje) po dnevih.

V primeru, da doma nimate možnosti elektronskega izpolnjevanja prijavnice ali imate kakršnekoli težave z vnosom, kontaktirajte svetovalno delavko Alenko Gruškovnjak.

Elektronsko prijavo je potrebno vnesti do 11. 6. 2022. Na osnovi prijav bomo oblikovali skupine podaljšanega bivanja za naslednje šolsko leto.