V sredo, 19. 1. 2022, bodo učenci 8. b, 9. a in 9. b opravili zimski športni dan: smučanje, drsanje s pohodom in sankanje, glede na prijave učencev. Izvedba bo naslednja:

SMUČANJE, DESKANJE na Arehu:
– 16 učencev in 2 učitelja (Benjamin Sakač – vodja, Matej Šavel),
-ob 7.15 – samotestiranje učencev
– prihod pred šolo okrog 15.00,
– Vsak otrok je dolžan imeti s sabo zdravstveno izkaznico, uporabljati varnostno čelado in upoštevati pravila varnega smučanja.

SANKANJE IN KRAJŠI POHOD NA AREHU:
– ob 7.15 – samotestiranje učencev
– odhod izpred šole ob 7.30 (šolska malica se vzame s sabo, ostali obroki se odjavijo), – prihod pred šolo okrog 15.00.
Vsak otrok je dolžan imeti s sabo zdravstveno izkaznico, priporočamo varnostno čelado in upoštevati pravila varnega sankanja.
– 8 učencev in  učitelj: Anton Tibaut.
Na sankališču je obvezna uporaba rokavic, kape ter primerno topla oblačila. Priporoča se čelada.

DRSANJE S POHODOM V MURSKI SOBOTI:
– učenje drsanja . Pri drsanju so obvezne rokavice, upoštevanje pravil na drsališču, priporočena pa je tudi uporaba varnostne čelade. Vstop je prost, izposoja drsalk, če učenec nima svojih: 1€ (plačajo učenci tam z gotovino).
Pri prihodu v šolo se bodo učenci samotestirali, zato naj imajo test s sabo.
– prihod v šolo ob 8.15, učenci se samotestirajo
– od 8.30 do 8.50 – opravi se malica, sledi krajši pohod do drsališča,
– ob 12.10 – prihod v šolo, kjer se opravi kosilo oz. odhod domov,
– 44 učencev,
– učitelji spremljevalci: Miha Žalig– vodja, Miran Flegar, Mateja Trplan, Matej Temlin.

Želimo vam veliko užitkov ter veselja, pazite na lastno varnost in varnost drugih.