Spoštovani starši in učenci,

obveščamo vas, da za mestni promet v MO Murska Sobota lahko za osnovnošolce izdelamo letne šolske vozovnice, ki veljajo na mestnih linijah (Sobočanec I in Sobočanec II).

Zato predlagamo naslednje:

Zainteresirani učenci, ki uporabljajo mestne linije, si lahko izdelate brezplačno letno OŠ vozovnico, s katero se boste v prihodnje izkazovali na mestnih linijah. To uredite na okencu za izdajo vozovnic na Avtobusni postaji Murska Sobota.

Brezkontaktna vozovnica se vam bo naložila na brezkontaktno kartico, ki bo ob prvi izdaji zastonj.

V primeru izgube brezkontaktne kartice bo mogoče dobiti nadomestno kartico za 6,00 EUR – ta znesek je akontacija, ki se vrne v primeru vrnitve nepoškodovane kartice na prodajno mesto.

Vozovnice bomo potem ob pričetku vsakega šolskega leta podaljšali (o tem, kako in kdaj, se pozanimajte, ko si urejate vozovnico).

Za izdelavo letne OŠ vozovnice, ki bo veljala na mestnih linijah potrebujemo sledeče podatke:

PRIIMEK IN IME, NASLOV, RAZRED IN ROJSTNI DATUM.

Podatki bi se potrebovali  samo za izdelavo vozovnice in se hranijo za potrebe izdelave morebitnih duplikatov v primeru izgube oz. kraje vozovnice na podlagi predhodnega preklica vozovnice.

Letna OŠ vozovnica bo veljala na mestnih linijah Sobočanec I in Sobočanec II.

Za morebitne informacije smo vam na razpolago.

Vesna Rebrica, vodja PC Promet

AP MS d.d.