Starše obveščamo, da bo vpis šolskih novincev in novink v 1. razred osnovne šole časovno razporejen v zadnjem tednu februarja 2021, in sicer bo potekal

od ponedeljka, 22. 2. 2021 do petka, 26. 2. 2021, v Osnovni šoli II Murska Sobota in podružnični šoli Krog.

Vpis bo glede na epidemiološke razmere prilagojen, in sicer starši prejmejo URADNO POVABILO NA VPIS z vnaprej določenim datumom in določeno uro, ko bodo lahko opravili vpis svojega šolskega novinca/svoje šolske novinke osebno na šoli otrokovega šolskega okoliša.

Ob tem pozivamo starše, da upoštevajo šolska navodila, ki jih prejmejo skupaj s povabilom na vpis, ter navodila NIJZ za preprečevanje okužb.

Vpisujejo se otroci, rojeni v letu 2015.

Starši vpisujejo otroke, kot določa šolski okoliš, ki je izobešen v vsaki osnovni šoli in vseh enotah vrtca.