7. 10. 2016 je na OŠ II Murska Sobota potekala prireditev, na kateri so bili prvošolci sprejeti v Šolsko skupnost. Prireditev je potekala v šolski telovadnici. Učenci prve triade so se pod mentorstvom svojih učiteljev predstavili s kulturnim programom. Sledila je podelitev slavnostnih potrdil, ki so jih prvošolci prejeli od ravnateljice Suzane Fartelj, mentorice Šolske skupnosti Marinele Pap, razredničarke 1. a Jasne Lovrenčič in učiteljice 1. b Maje Balažic.

Istega dne je potekala prireditev sprejema prvošolcev v Šolsko skupnost tudi na podružnični šoli Krog. Tudi tam so se učenci od prvega do petega razreda predstavili s kulturnim programom. Na koncu so ravnateljica Suzana Fartelj, mentorica Šolske skupnosti Marinela Pap in razredničarka 1. c Tanja Podlesek, podelile slavnostna potrdila prvošolcem.

Zapisala mentorica Šolske skupnosti:

Marinela Pap

Oznake: ,