Ker je 1. september takorekoč že pred vrati, vas želimo spomniti, da si lahko na podlagi seznama, ki ga je šola že prejšnji teden posredovala na AP M. Sobota podaljšate svojo obstoječo avtobusno letno vozovnico na okencu Avtobusne postaje M. Sobota, ki obratuje ob delavnikih od 8. do 16. ure.

Učenci iz Kroga in Satahovcev, ki pridobivate vašo letno vozovnico za avtobus na novo, to storite preprosto tako, da na okencu Avtobusne postaje M. Sobota, poveste svoj priimek in ime ter šolo, vplačate kavcijo 6 evrov v primeru izgube letne vozovnice in takoj prejmete svojo letno avtobusno vozovnico, ki jo čuvate do konca 9. razreda in jo zmeraj pred pričetkom novega šolskega leta posodobite na  istem okencu AP MS.

V primeru, da je tiskarski škrat poskrbel, da niste na seznamu za vozače, se obrnite na svetovalno delavko Alenko Gruškovnjak.

V novem šolskem letu vam želimo varno vožnjo!

Oznake: ,