Naslovi v PDF obliki

Seznam zaposlenih z govorilnimi urami in e-naslovi v šolskem letu 2019/20.

ime in priimek
predmet / razrednik govorilna ura e-pošta
Suzana Fartelj ravnateljica vsak dan po dogovoru
Anita Borovič pomočnica ravnateljice vsak dan po dogovoru
Alenka Gruškovnjak socialna delavka vsak dan po dogovoru
Polona Bohar učiteljica predmetne stopnje in pedagoginja torek 9.05 – 9.50
Darinka Zelko učiteljica za dodatno strokovno pomoč torek 11.00 – 11.45 (MS)
Dragica Raj RAP 1.A ponedeljek 11.00 – 11.45
Viktorija Fartelj Fujs 2. strokovna delavka 1. A četrtek 10.10 – 10:55
Monika Zupanc OPB 1.A četrtek 11.50 – 12:35
Matejka Begić RAP 1.B ponedeljek 11.50 – 12:35
Jasna Lovrenčič 2. strokovna delavka 1. B, OPB 1.B sreda 12.00 – 12.45
Maja Balažic RAP  2.A sreda 10.10 – 10:55
Matejka Rajbar OPB 2.A ponedeljek 11.50 – 12.35
Leonida Jug RAP 2.B ponedeljek 11.50 – 12.35
Marinela Pap OPB 2.B, GEO, DKE, IP: TVZ  četrtek 10.10 – 10:55
Simona Marinič RAP 3.A petek 11.00 – 11:45
Aleksandra Dolgov OPB 3.A, ZGO torek 11.50 – 12.35
Nataša Ritonja RAP 3.B petek 10.10 – 10:55
Andreja Emri Smodiš OPB 3.B torek 11.00 – 11.45
Darinka Obal Raščan RAP 4.A sreda 11.00 – 11.45
Marko Wolf OPB 4.r, GUM 4.r torek 8.15 – 9.00
Danica Pavel RAP 4.B sreda 9.20 – 10.05
Jasna Perš RAP 5.A sreda 10.10 – 10.55
Edita Nemec RAP 5.B sreda 10.10 – 10.55
Anita Borovič OPB 5.r vsak dan po dogovoru
Miha Žalig ŠPO, OPB 5.r torek 10.10 – 10.55
Majda Haužar MAT, FIZ 6.A ponedeljek 10.10 – 10.55
Polona Bohar SLJ, pedagoginja torek 9.05 – 9.50
Miran Flegar GUM, OPZ, MPZ 6.B ponedeljek 8.15 – 9.00
Helena Nemec MAT, MD1, MD3 ponedeljek 9.05 – 9.50
Mateja Trplan MAT 7.A sreda 9.05 – 9.50
Marinela Pap GEO, DKE, IP: TVZ četrtek 10.10 – 10.55
Hedviga Kovač BIO, GOS, NAR, ORP, IP: SPH, NPH 7.B sreda 8.15 – 9.00
Anton Tibaut FIZ, TIT, OGL, EZR ponedeljek 11.00 – 11.45
Sabina Oletič SLJ 8.A četrtek 10.10 – 10.55
Matjaž Geder LUM, IP: LS ponedeljek 10.10 – 10.55
Mag. Stanko Čerpnjak BIO, KEM, IP: KEŽ, POK 8.B torek 8.15 – 9.00
Ivo Podojsteršek KNJ
Simona Šooš TJA 8.C sreda 11.50 – 12.25
Benjamin Sakač ŠPO, IP: ŠZZ, ŠSP, IŠP ponedeljek  11.00 – 11.45
Silva Hočevar TJA 9.A torek 9.05 – 9.50
Klaudija Berden TJA, N1A 9.B ponedeljek 8.15 – 9.00
Matej Temlin R-OID, IP: UBE, MME, ROM, NRA ponedeljek 8.15 – 9.00
Slavica Brunec SLJ, NIP: HI1, HI2 9.A ponedeljek 9.05 – 9.50
Brigita Lovenjak  SLJ, NIP: N1N, NI1, NI2, NI3 9.B  ponedeljek 11.50 – 12.35
Vida Bukvič ŠPO ponedeljek 11.00 – 11.45
Franc Vogrinčič ZGO, GEO torek 11.00 – 11.45
Irena Žižek RAP 1.C torek 9.20 – 10.05
Tanja Kovačič RAP 2.C torek 10:10 – 10.55
Bernarda Jerič RAP 3.C sreda 10:10 – 10.55
Bernarda Ružič RAP 4.C torek 8.15 – 9.00
Melita Jevtić RAP 5.C torek 9.20 – 10.05
Katja Bencak OPB, ŠPO, LUM, TJA, NIP: N1A, N2A, N3A ponedeljek 11.00 – 11.45
Mateja Meolic OPB sreda 10.10 – 10.55
Simona Maligec tajnica
Mileva Zorko administratorka
Jožef Gomboc obračun prehrane 02 522 34 81

 

Obvestiti te želim ... Email this to someonePrint this page