Dragi učenci, spoštovani starši,

šolsko leto 2019/2020 je bilo nekoliko drugačno, specifično. Pa kljub temu lahko rečemo, tudi uspešno. Za to ste zaslužni tudi učenci, ki ste se hitro prilagodili na nove razmere in pa seveda starši, ki ste nam zaupali ter bili v pomoč svojim otrokom ter nam, da smo lahko s skupnimi močmi preselili šolanje iz šolskih prostorov v šolanje na daljavo.

Sedaj je čas počitnic. Naberite si novih moči, uživajte v prostem času in preživite čas s tistimi, ki jih imate najraje. Devetošolcem pa želimo veliko uspeha pri soočanju z novimi izzivi. V šoli se ponovno vidimo v torek, 1. septembra 2020, zdravi in polni energije.

Spričevala, ki jih ni bilo možno razdeliti ob zaključku pouka, se lahko prevzamejo osebno v tajništvu šole v času od zaključka pouka do 3. julija 2020 in od 20. avgusta 2020 naprej.

Vesele in brezskrbne počitnice vam želimo.