Tudi v letošnjem šolskem letu je staršem omogočeno prejemanje eSporočil o ocenah in obveznostih svojih otrok v šolskem okolju.

Tovrstne storitve nikakor ne morejo nadomestiti komunikacije in sodelovanja med starši in šolo, niti ne odražajo celovitega stanja in dela učenca v šoli. Za storitev se starši odločajo prostovoljno.

Na šoli uporabljamo okolje Lopolis podjetja Logos d.o.o.. Storitev eSporočila v celoti izvaja to podjetje, storitev je plačljiva. Omogočena so tedenska sporočila o ocenah in izostankih. Starši, ki želijo prejemati eSporočila, se morajo na storitev prijaviti za vsako šolsko leto posebej. Podrobne informacije o sistemu eSporočil, naročilu, izvedbi in težavah najdete na spletnih straneh podjetja Logos d.o.o..